Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Судді Прилуцького міськрайонного суду суду взяли участь в українсько-німецькому семінарі з питань інтелектуальної власності

19 грудня 2017, 11:22

Судді Прилуцького міськрайонного суду  - Олександр Ільченко та Анатолій Коваленко, 14 грудня 2017 року, у м. Чернігові взяли участь в семінарі на тему: “Розгляд судами справ про захист інтелектуальної власності, справ про авторські права, наукове відкриття, промисловий зразок, торгівельну марку” та отримали відповідний сертифікат.

Даний захід був проведений всеукраїнською організацією «Асоціація суддів України» спільно з Національною школою суддів України та Німецьким Фондом міжнародного правового співробітництва. У семінарі взяли участь судді та експерти України і Німеччини, представники Національної школи суддів України та Німецького Фонду міжнародного правового співробітництва, а саме: Президент Асоціації суддів України, суддя ВССУ, кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України - Олена Євтушенко, юридичний радник Німецького Фонду міжнародного правового співробітництва (IRZ) – Наталя Глібко, проректор Національної школи  суддів України – Володимир Мазурок, голова Апеляційного суду Чернігівської області – Садір Тагієв, судді Суду землі м. Мюнхен та м. Франкфурт-на-Майні – пан Др. Олівер Шьон та пані Др.Уте Мокель, та ін.

На зустрічі обговорювалися наступні доповіді на теми: «Розгляд справ про захист авторських прав або інших прав загальною юрисдикцією»,  «Зловживання правами інтелектуальної власності на торговельну марку», «Питання доказування – приклади справ», «Розрахунок розміру відшкодування», «Правосуддя на Чернігівщині: етапи, проблеми, перспективи»

               

 

Консультант суду             Н.Бойко